درباره ما

داستان ریسا: از دیر باز با شما هستیم (از سال ۱۳۶۵)

آقای محمد علی باقری بنیانگزار ریسا (متولد ۱۳۴۵) فعالیت خود را در سن ۱۵ سالگی در کارگاهی کوچک در تهران آغاز نمود و بنا به ذوق و اشتیاقی که در زمینه تولید پوشاک داشتتند فنون کار را آموخته و بعد ازکسب سالها تجربه و مهارت، در سال ۱۳۶۵ برای نخستین بار لباس باله در ایران توسط ایشان تولید شد و در سال ۱۳۶۸ نیز توانستند اولین سری لباس تخصصی موتور سواری ایران را به لطف خدا تولید کنند و این اشتیاق تولید در ایشان موجب شد تا به امروز در شاخه های مختلف تولید پوشاک وارد شوند و تخصص کسب کنند. در حال حاضر اعضای اصلی این تیم با مدیریت و همکاری پسرانشان اداره می‌شود (امیر و مهرداد).

در سال ۱۳۹۵ به دلیل علاقه به ورزش تصمیم بر این شد که تمرکز تولید را به پوشاک ورزشی اختصاص داده و بنا به ذوق و فعالیت در چندین رشته ورزشی که ایشان و پسرانشان داشتند، مبنا را بر نیازسنجی و تامین اولویت ها قرار دهند. در همین سال برند تن ریسا را تحت عنوان شرکت “جامه ریسان مهر” ثبت کرده و فعالیتشان را در غالب خانواده ریسا گسترش دادند ، و محصولات موفق و با کیفیت برای کوهنوردان و دوچرخه سواران تولید کرده که خوشبختانه با استقبال مواجه شد.
از ابتدای فعالیت چند نکته همیشه سر لوحه تولید بوده. درک نیاز مخاطب. تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش.

شعار مجموعه ما: ”راحتی با ریسا“    به مدد الهی در تلاشیم ، محصولاتی با کیفیت و زیبنده در خور انتخاب و سلایق هموطنان و خانواده بزرگ ریسا تولید کنیم و احساس راحتی را هم در حین استفاده و هم در مراحل فروش و پشتیبانی برای شما عزیزان داشته باشیم.

ریسا، حامی محیط زیست احترام به طبیعت احترام به خویشتن است. بر این باور هستیم، که محیط زیست نه تنها منبع تامین نیاز های مادی بشر است، بلکه سرچشمه ی علم و حتی میتواند عامل رشد روح و روان بشر باشد و در حقیقت آدمی از محیط زیست و طبیعت پیرامون خود جدا نیست، و به شکلی متقابل تاثیر پذیر و تاثیر گزار است. ما در ریسا می کوشیم تا با حمایت ها و برنامه ریزی ها در حفظ طبیعت شریک باشیم. در روند تولید کمترین میزان مصرف انرژی را به مدد تجهیزات به روز ایجاد کرده ایم و همچنین محصولات را در کیسه های چند بار مصرف ارائه میکنیم و از کیسه های یکبار مصرف، نه در مراحل تولید و جایجایی و نه در انبار استفاده نمیکنیم، و همچنین با حمایت و اجرای برنامه های پاک سازی، درخت کاری و.. در تلاش برای حفظ محیط زیست هستیم. شما هم با تهیه محصولات ریسا ، در حمایت از محیط زیست نقشی را رقم میزنید و یا می توانید با مشارکت در برنامه های اجرایی با ما سهیم باشید.